< návrat zpět

Zimní SO 11. - 16. 1. 2015

24. ZIMNÍ HRY SPECIÁLNÍCH OLYMPIÁD ČHSO se konaly od 11. 1. do 16.1 2015 v Horní Malé Úpě. Soutěžilo se v běžeckých, alpských a snowboardových disciplínách za účasti více než dvou set sportovců z celé republiky.
Pět sportovců z CSS Tloskov reprezentovalo v běžeckém lyžování na tratích 500m ,1000m a ve štafetě 4x1km. Celkem získali 2 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile. Štafeta byla bronzová. Sněhové podmínky byly vcelku příznivé. Program závodů proběhl podle plánu a bez omezení. Sportovci se mohli zúčastnit speciálního programu „Zdravý sportovec“. Naše výprava si ve volném čase zahrála bowling, kde sportovci úspěšně poráželi své trenérky. Večery  účastníkům olympiády vyplnily diskotéky. Olympiádu zakončil krásný ohňostroj.
CSS Tloskov a Sdružení sport podpořilo sportovce poskytnutím dopravy a úhradou nákladů za dopravu.