TURNAJ STOLNÍHO TENISU – 11. 4. 2018  NOVÝ BYDŽOV

Turnaje se z Centra sociálních služeb Tloskov zúčastnilo 5 hráčů stolního tenisu.

Jitka Křížová v kategorii žen nad 30 let – výkonnostní skupina B skončila na 4. místě, stejně jako František Černovský a Tomáš Albrecht.

Vlasta Barták vyhrál ve skupině muži nad 30 let B ve své tabulce, ale při závěrečném umístění mezi prvními hráči čtyř tabulek skončil těsně pod medailovým místem.

Petr Purman, který se rozhodl jet prvně reprezentovat stolní tenis, mimo naše zařízení, si odvážel diplom za 2. místo ve své skupině.

Celá akce probíhala za krásného jarního počasí a všem sportovcům gratulujeme.

CSS Tloskov podpořilo sportovce poskytnutím dopravy a úhradou poloviny nákladů za dopravu. Sdružení Sport z. s. finančně podpořilo sportovce úhradou druhé poloviny nákladů za dopravu, uhradilo sportovcům startovné a malé občerstvení.