Ve středu 3. dubna 2019 se sportovci CSS Tloskov zúčastnili jarního turnaje ve stolním tenise v Novém Bydžově.

Účastníci turnaje byli rozděleni do skupin dle své výkonnosti. A jak to dopadlo pro naše sportovce?

Jolana Dumková byla nasazena do čtyřčlenné skupiny „A“ žen s lepší výkonností a vybojovala druhé místo. Jitka Křížová v pětičlenné skupině „B“ žen skončila na pátém místě.

Sportovce muže jsme měli rozřazené do skupin v kategorii „B“. V pětičlenné skupině skončil Tomáš Albrecht na páté pozici. V ostatních třech skupinách byli hráči po šesti. Vlasta Barták skončil šestý, Marian Novák čtvrtý a František Černovský překvapil třetím místem.

Ten den nám přálo i počasí, nechyběla zmrzlina v cukrárně. Všichni jsme si to užili.

Startovné a polovinu nákladů na cestu nám uhradilo Sdružení Sport z. s.Děkujeme.

Jiří Kubásek