Ve dnech 8. - 10. června 2018 se družstvo přehazované zúčastnilo XXIII. ročníku Národního turnaje ČHSO v přehazované v Dřevěnicích.

Letošního turnaje se zúčastnilo 18 sportovních klubů z celé České republiky, tedy 140 sportovců, trenérů, partnerů a několik pořadatelů ze Žampachu a TJ Sokol Dřevěnice.

Družstva byla rozdělena do 3 skupin po 6-ti družstvech. Hráli jsme systém unified 4 sportovci s postižením a 2 partneři. Družstvo na základě výsledků z předešlých tří ročníků bylo zařazeno do skupiny A, kde jsme ve velmi náročných a vyrovnaných zápasech vybojovali 3. místo.

Program nám zpestřil seskok parašutistů, které neodradil ani slabý déšť a večerní diskotéka zakončená ohňostrojem. Tato akce byla finančně podpořena Sdružením Sport z. s., které uhradilo polovinu nákladů za dopravu a malé občerstvení sportovců - odměna za výkon. Druhou polovinu nákladů za dopravu uhradilo CSS Tloskov.

Těšíme se na XXIV. ročník, který se uskuteční 14. 6 . - 16. 6. 2019 opět v Dřevěnicích.

Za tým: H. Čejková