Dne 11. 12. 2016 se sportovci (stolní tenisté) z CSS Tloskov zúčastnili 15. Vánočního ročníku turnaje ve stolním tenise v Praze. Organizátorem tohoto turnaje je každým rokem SK Slavoj SPMP Praha - jih. Sportovce podpořil spolek Sdružení Sport z.s. uhrazením nákladů na cestovné a startovné.

Po úvodním zahájení bylo všech 34 sportovců (kluby - Slavoj, Šemík, Paprsek, Ledce, Leontýn, Paprsek a Tloskov)rozděleno do čtyř výkonnostních skupin.

Ve čtvrté skupině složené z devíti hráčů zastupoval sportovce z CSS Tloskov David Folprecht, který po všech odehraných zápasech skončil na skvělém druhém místě.

Ve třetí devítičlenné skupině hájil naše barvy Vlasta Barták a s pouhou ztrátou jednoho setu suverénně zvítězil.

Naše hráčka - Jolana Dumková, hrála ve druhé, osmičlenné skupině a umístila se na čtvrtém místě.

V první, nejtěžší skupině jsme měli dva hráče – Romana Martínka a Karla Lattu. V konkurenci osmi hráčů Roman získal stříbrnou medaili a Karel Bronzovou.

Celý turnaj se nesl ve Vánočním duchu a všichni sportovci měli prostor vzájemně si popovídat a navázat nová přátelství. Všem gratulujeme.

J. Kubásek